• köpek satın alan tip

  1.
  Baslığı böyle açınca başka biri sandınız dimi, ama tam da bu hitabı hakeden insandır. Alt komsum ibo olur kendisi daha evvelde burda kin kusmustum kendine. Bunlar alt komsusuyla beraber iki şımarık kızlarına minik beyaz bebek köpek satın almıslar. 1500 liraya mı ne. Bu yavruları eve bırakıp eşleri fink fink dısarda gezerken yavrular halılarına sıçmış. Bunlar da sırayla yavruları iki katı paraya satmıslar. Ya ben anlamıyorum insanlar hem bu kadar kötü olup nasıl da bu dünyada isleri bu kadar rast gider.
  5 -2 ... la loba
 • severken donuzlamak

  1.
  Sözlük ortamında yapılan tribal tavır sekli. Bir süre sonra unutmaya yaradıgından faydalı bir secenek.
  3 ... la loba
 • aj and the queen

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2186959/+
  Eski bir karavanla sehir sehir gezerek sahne alan drag queen sanatçısı ruby red ile 10 yaşında AJnin maceralarını anlatan komedi dram netflix dizisi. Tek sezon çekilmis umarım devamı gelir.
  2 ... la loba
 • kedi kreşi

  1.
  Yavru kediler icin acılması gereken kreş. Bunları sabah gelip alsınlar, orda birbirini mi cırmaklıyorlar, gözlerini mi oyuyorlar, ısırmaya doysunlar aksam gelsin bunlar. Yeter ya, savaş meydanı gibi ev. Boyuna da baksan elim kadar. Cene hic susmuyor.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2185204/+
  7 -1 ... la loba
 • surreal estate

  1.
  2021 abd yapımı dizi. Bir emlak ofisi hayaletli evlerin hayalet sorunlarını cözerek evleri degerinde satıyor. Bir kaç bölüm sonra sıkar mı, konu baska yerlere gider mi bilemem ilk bölümler fena degil.
  ... la loba
 • doktor maaşlarının düşürülmesi

  1.
  Hastanede maaş üzeri tek performans ödemesi alan hekimler. Yeni yasayla diger saglik calısanlarının sabit ödemesine yüzde 20 zam verilmis. Sabit 700 lirayla 1900 lira arasında degisiyor kıdeme göre. Hekimlerin arasında da adaletli bir performans asla olmadı, kimi hic alamadı, kimi 20bin lira ek ödeme aldı. Halen de öyle. Bu verilecek yuzde 20 bu ek ödemelerinden kesilecek deniyor. Cünkü sabit ve doktorların performans ödemeleri hastane bütcesinden oluyormuş. Adam gibi cıkıpta isci kadrosundakilere yaptıkları gibi 500 lira seyyanen zam ve yüzde 18 zam veremediler. Ordan al oraya yama. Ondan al ona ver. Bunu da kazanım diye iteliyorlar. Ha bu arada memur sen üyelerine verilecek üye aidatından da hic bahsetmiyorum. Bu kadar mı sıvanır.
  4 ... la loba
 • saçını taratmak

  1.
  Dünyanın en rahatlatan eylemlerinden biri. Cocukken annemizin dizlerine yaslanır taratırdık saçları, ne kadar keyifliydi be.
  3 ... la loba
 • evlenince her naneyi beraber yapma zorunlulugu

  1.
  Evlenme olayı gerceklesince kisinin yaşam sekline otomatik yüklenen zorunluluklardır. Bir süre sonra sıkıntı verir ve eşler birbirinden sogur.
  Eski zaman insanlarının bir yastıkta kocayın lafı günümüz insanı icin maalesef iyi bir temenni degil. Alın bu dügününüzde takılan altınlarla ve bir tarafınıza kacan borçlarla 80m2 evin icinde birbirinize boğmadan yaşayın daha mantıklı olur.
  4 -1 ... la loba
 • american horror story 2021

  1.
  Her bölümü farklı bir mekanda gecen birbirinden bağımsız olayları anlatan ve izleyiciye maalesef gereken tadı veremeyen bölümler olmuş. Şu spin off dedikleri olaya girmişler ilk bölümde fakat diger bölümler bambaşka. Yine de vefa borcu adına merakla izledim.
  1 ... la loba
 • sözlükte 3 dakikalığına gündem olmak

  1.
  Silik olacağını bile bile sırf hakkında entry girilsin kendine ana avrat sövülsün diye ülkenin değerlerine hakaret eden, kendi kız kardeşi hakkında ensest düsünceler paylaşan tiplerin amacıdır.
  Başlıklarına yazmam, entrylerini oylamam. Reel hayatında görmedigi ilgiyi burda ona göstermem. Gördüğüm anda donuzlar gecerim.
  10 -1 ... la loba
 • herkes donuz listesini açıklasın kampanyası

  1.
  6 sayfa donuz listem var. Bakıyorum aynı kişilerin degisik nickleri. Farklı hesaplarla geldikçe donuzu basmışım. Donuzlayınca kimi donuzladığını da unutuyorsun bir süre sonra. Güzel eylem donuzlamak.
  4 -2 ... la loba
 • aşkı memnu cemile ve ailesi

  1.
  Senelerce ednan beyin evinde kira elektrik su bilmem ne parası vermeden yeyip icip yatıp, maasları gömen asalak aile. adamın karısına kinlenen kızları cemile kovulunca magdura yatan, adnandan bütun tazminatları alıp salya sümük aglayan iğrenc aile. Hesaplarını döksen küçük bir sirket satın alırlar bunlar, gidecek yerimiz yok diyorlar. Gidin hiltonda kalın amk. Nefretim depreşti size. Nankörler.
  3 -1 ... la loba
 • monitör takip etmek

  1.
  Is yerlerinde kritik yerlerde göz kırpmadan yapılan eylem. Tek başına iseniz çok zor olur, bir sıkıntı varsa tuvalete bile koşarak gidip gelirsiniz, gözleriniz kan çanağına döner, boynunuz tutulur. Kahve çay derken mide berbat olur.
  1 ... la loba
 • elimde fotoğrafın

  1.
  (bkz: elimde duran fotoğrafın).
  3 ... la loba
 • aşı olma kuyruğu

  1.
  https://twitter.com/umitb.../1404903647964696582?s=19
  Yeni bir kuyruk cesidi. Emegi gecenlere tesekkür ederiz. Eldeki eksik elemanla bütün vatandaşa aşı randevusu açıp hem vatandası kuyruklarda bekleten, saglık personelini canını cıkaracak sekilde calıstıranları alkıslayalım bugün de.
  1 -1 ... la loba
 • nick değiştirmenin olumsuz yanları

  1.
  Küs yada kavgalı olduğunuz yazarların size yeni nickinizden haberdar olmadıgı icin mesaj atması yada sizin atmanız.
  2 ... la loba
 • pazar günü gürültü yapan komşu

  1.
  Her pazar kahvaltıdan sonra bütün komşuları rahatsız edecek sekilde kendine aktiviteler bulan komşudur. Şuan taş motoru çalıştırıyor. Oğlu da tenekeye sopayla vuruyor. Insan balkonda bahçede terasta huzurla bir pazar kahvaltısı edeyim diyor ama yok herif her pazar muhakkak bunu yapıyormuş. Neyseki ben iki hafta çekip evime dönecegim allah kalanlara sabır versin.
  ... la loba
 • sözlüğün en ilgi bekleyen kızı kimdir sorunsalı

  1.
  Günlerdir gözü, dudağı, kavgası, vedası derken gündemde yer alan gerek dm gerek nick altı olayların baş aktörü sözlük kızı kimdir sorunsalı.
  Ben oyumu deyziye veriyorum. Ama kararsızım valla.
  7 ... la loba
 • randevuya geç gelen insan modeli

  1.
  Randevuyla çalışan her hangi bir yere gec gelip sizin randevunuzun da sarkmasına sebep olan gevşek insan modelidir.
  5 -1 ... la loba
 • haftasonu suları kesmek

  1.
  Sokağa çıkma yasağı olup milletin eve tıkıldığı şu sıcak yaz gününde serefsiz belediyenin yaptıgıdır.
  Saatlerdir gelmedi, zaten burda yazın geldigini suların kesilmeye baslamasından anlıyoruz. Lokasyon izmir.
  2 ... la loba
 • yeni şeyler getiriyorum